Kavárna a sklípek

Stylová kavárna v srdci Jindřichova Hradce

Kavárna disponuje celkovou kapacitou 40 míst pro hosty, z toho 20 míst uvnitř a dalších 20 míst na zahradní terase. Útulný interiér kavárny podtrhuje příjemnou atmosféru, která zde působí. Zahradní terasa je skvělým místem pro venkovní posezení s krásným výhledem a příjemnou atmosférou.
Kavárna je navržena tak, aby poskytovala hostům celoroční zázemí během pobytu v apartmánech. Hosté se zde mohou těšit na lahodné snídaně připravované po domácku a podávané každé ráno. Kavárna nabízí širokou škálu teplých a studených nápojů, včetně výběru kvalitní kávy značky Café Reserva.
V období hlavní sezony od června do září je kavárna otevřena také pro veřejnost, která sem může zavítat a ochutnat vynikající kávu nebo další lahodné pochutiny. Atmosféra v kavárně je příjemná a relaxační, což vytváří skvělé prostředí pro setkání s přáteli a odpočinek po celodenním objevování okolí.

Útulný vinný sklípek

Náš sklípek je jako stvořený pro posezení s přáteli u dobré skleničky vína. V našem sklípku se můžete těšit na jedinečnou atmosféru a pohodlné posezení. Do vinného sklípku se pohodlně vejde až 10 osob.
Kromě ochutnávky tuzemských a zahraničních vín nabízíme také naše občerstvení v podobě sýrů, uzenin a dalších lahůdek, které budou dokonale ladit s našimi víny.